Wie doet wat

We hebben met ingang van het kalenderjaar 2018 een nieuwe organisatie structuur. Daarbij hebben we niet langer een managementteam maar een Koersgroep. In de Koersgroep zitten de bouwcoördinatoren, de nova coördinator, de zorgcoördinator en de directeur. 

De organisatie ziet er als volgt uit:

Onderbouw    
  • Vlinders        Michelle Loos en Bea Staffeleu
  • Beren             André Glasbergen en Bea Staffeleu
  • Groep 3         Marij Daemen
  • Groep 4         Henk van der Waals
  • Nova 1           Mick van Etten, Hanny Pinkse en Margreeth Dreef
     
Michelle                                                 André                                                    Béa                                                            Marij                                                      
    
Henk                                                        Mick                                                         Hanny                                                    Margreeth
Bovenbouw
  • Groep 5        Bianca van Dongen en Ricardo Bekooy 
  • Groep 6        Mardi Fortanier
  • Nova 2          Simone Rijksen en Eline de Haan
  • Groep 7       Esther Loos en Mara de Waard
  • Groep 8       Angela van Egmond en inval
  • Nova 3         Gerritje Snip- den Besten en Coraline Hoek

    
Bianca                                                     Mardi                                                      Simone                                                  Eline
                                                                 

       
Esther                                                     Mara                                                        Angela                                                    Gerritje                                                   Coraline

 
Corrie                                                     Ingrid 


Vakleerkracht Gym                                             Maarten Weeda
Vakleerkracht Schaken (Nova)                   Nick Hortensius
Vakleerkracht Muziek (Nova)                      Diederik ten Böhmer
Vakleerkracht Chinees (Nova)                    Elise Baardman
Concierge                                                                     Giel van der Born
Administratie                                                           Jules de Keuning
Coördinatie tussenschoolse opvang   Sonja Hopman
Intern Begeleider a.i. t/m 19-07-19             Jan Willem Somers

Leesspecialist                                            Esther Loos
Gedragsspecialist                                                Margreeth Dreef & Bianca van Dongen
Dyslexiespecialist                                              Bianca van Dongen
Hoogbegaafdenspecialist                              Gerritje Snip-den Besten, Coraline Hoek, Hanny Pinkse
ICT werkgroep                                          Michelle Loos, Julius de Keuning, Bianca van Dongen

Onderbouw Coordinator                       Michelle Loos
Bovenbouw Coordinator                       Mardi Fortanier
Nova Coordinator                                    Gerritje Snip-den Besten
Zorgcoördinator                                                    Bianca van Dongen (tijdelijk leerkracht van groep 5)
Directeur                                                           Paul Arends  
Waarnemend directeur                                   Henri Verheij


     
Maarten                                                Nick                                                            Diederik                                            Elise                                                         Giel                                               
 
JanWillem                                          Paul

OBS Anne Frank in beeld

Locatie

Route
Powered by BasisOnline